• משימות מתוקשבות
 • תוצרי תלמידים
 • חגים ומועדים
 • מחשבים

   
  הקניית מיומנויות מחשב בסיסיות
  הקניית החומר ותרגולו נעשים בצורה ייחודית ומהנה עבור התלמידים. אנו מאמינים כי כאשר מלמדים את המיומנויות בצורה חוויתית, עם קישורים לנושאים הקרובים לליבם של התלמידים, תהליך הלמידה הוא משמעותי יותר. כאשר עבודת הגשה נעשית בצורה דיגיטלית, בשילוב תמונות, סרטים, וכיוב' התהליך כולו קרוב יותר לעולמו של הילד. המיומנויות נרכשות תוך כדי שילוב משמעותי בתחומי תוכן רלוונטיים לתכני הלימוד ולעולמם של הילדים. מיומנויות המחשב הבסיסיות הכוללות את הכרת המחשב והציוד ההיקפי, כלי האופיס והאינטרנט מהווים שלב חשוב במעבר ללימוד של מיומנויות מתקדמות יותר.

  עידוד יצירתיות וחשיבה עצמאית
  אחת הנקודות המשמעותיות אשר עומדות במרכזה של התכנית היא עידוד יצירתיות וחשיבה עצמאית. בעידן שבו סין והודו מייצרות 70% מכוח העבודה עבור תעשיית ההיי-טק העולמית, אנו חייבים ליצור את ה"משהו מעבר". את הדבר שכל כך אפיין את תעשיית ההי-טק הישראלית בשנות ה-90. במהלך כל השיעורים המועברים בתכנית, מכוונים ומעודדים את התלמידים לתת ביטוי ליצירתיות שלהם. אנו מאמינים כי יש מקום רב במסגרות החינוכיות גם לשימוש בהמיספרה הימנית במוח, ולא רק לפיתוח יכולות לוגיות. אנו מאמינים כי לצד פיתוח חשיבה לוגית, יש לפתח את המאפיינים הבולטים של תקופת הילדות: דמיון, משחק, תפיסה מרחבית, חשיבה אמוציונלית, אינטואיציה, תפיסה גלובלית, חוויה חושית, אותנטיות וחוסר הפחד לעשות טעויות.
   
  שיתוף פעולה בתוך ובין קבוצות

  תחום המחשבים מביא את יכולת שיתוף הפעולה בין תלמידים לרמה שעוד לא הכרנו. חלק ניכר ממערכי השיעור מובנים מראש לשדרוג חווית שיתוף הפעולה בקבוצות וירטואליות אשר אינן מוגבלות בזמן ומקום. הטכנולוגיה שבה אנו משתמשים מאפשרת ליצור דרגת שיתוף פעולה רחבה יותר ממה שהכרנו עד כה. במהלך השנה אנו מקיימים יחידות לימוד המשותפות למספר בתי ספר במקביל, תוך כדי שיתוף פעולה של תלמידים מכל בתי הספר. לצורת הדרכה זו מספר רב של יתרונות עבור התלמידים. התלמידים לומדים ערכי סבלנות, עבודה בקבוצה, הם מכירים תלמידים ממקומות אחרים ומתנסים בפעילות חוויתית מיוחדת.

   

   

                                                                                                                                               ניהול אתר

  טלרום מפעילה סליקת כרטיסי אשראי ותשלומים באינטרנט